do wykonywania orzeczenia w sprawach karnych
do wykonywania orzeczeń w sprawach rodzinnych i nieletnich

siedziba:

Sąd Rejonowy w Sokółce
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 7
16-100 Sokółka

(85) 81 12 300, (85) 711-41-29
fax. (85) 81 12 318, (85) 711-41-29 w.318

zkss@sokolka.sr.gov.pl

godziny przyjęć interesantów
7:30 – 15:30

Kierownik Zespołu Kuratorskiego
Adam Ancypo     
adam.ancypo@sokolka.sr.gov.pl
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
pokój 8
(85) 81 12 316
(85) 711 41 29 w. 316
fax. (85) 81 12 318
fax. (85) 711 41 29 w.318

Kuratorzy rodzinni
Ewa Uściłko – poniedziałek, środa
pokój 16, (85) 81 12 366, (85) 711 41 29 w.366     
ewa.uscilko@sokolka.sr.gov.pl

Anna Maria Zieja – wtorek, czwartek
pokój 16, (85) 81 12 366, (85) 711 41 29 w.366     
anna.zieja@sokolka.sr.gov.pl

Elżbieta Onyszkiewicz – wtorek, piątek
pokój 16, (85) 81 12 365, (85) 711 41 29 w.365     
elzbieta.onyszkiewicz@sokolka.sr.gov.pl

Agnieszka Szubzda-Konik – poniedziałek, czwartek
pokój 16, (85) 81 12 329, (85) 711 41 29 w.329     
agnieszka.szubzda-konik@sokolka.sr.gov.pl

Kuratorzy dla dorosłych
Barbara Chmielecka – wtorek, czwartek
pokój 17, (85) 81 12 362, (85) 711 41 29 w.362     
barbara.chmielecka@sokolka.sr.gov.pl

Joanna Miroń – poniedziałek, czwartek
pokój 17, (85) 81 12 362, (85) 711 41 29 w.362     
joanna.miron@sokolka.sr.gov.pl

Mariusz Boboryko – środa, piątek
pokój 17, (85) 81 12 345, (85) 711 41 29 w.345     
mariusz.boboryko@sokolka.sr.gov.pl

Babara Sawoń – poniedziałek, czwartek
pokój 113, (85) 81 12 326, (85) 711 41 29 w. 326     
barbara.sawon@sokolka.sr.gov.pl

Marta Nobert – wtorek, piątek
pokój 113, (85) 81 12 326, (85) 711 41 29 w. 326     
marta.nobert@sokolka.sr.gov.pl

Paulina Majstrowicz – poniedziałek, środa
pokój 113, (85) 81 12 364, (85) 711 41 29 w. 364     
paulina.majstrowicz@sokolka.sr.gov.pl

 

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. 03 wrzesień 2020 Mirosław Kałuski
Artykuł został zmieniony. 04 wrzesień 2020 Mirosław Kałuski Porównanie
Artykuł został zmieniony. 04 wrzesień 2020 Mirosław Kałuski Porównanie